Wie is wie

Clubbestuur BVKB

Voorzitter

Wim Beatse

voorzitter@bvkb.be

Als voorzitter ben ik verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van BVKB. Ik leid de bestuursvergaderingen, stuur aan en coördineer.
Daarnaast vertegenwoordig ik BVKB bij onze externe partners zoals de gemeente Puurs-Sint-Amands en de federatie.
Noem me gerust een bezige bij achter de schermen!
Ik ben zelf regelmatig aanwezig in Klimax, dus spreek me gerust aan als je iets kwijt wil of stuur een mailtje naar voorzitter@bvkb.be.

Ondervoorzitter

Mark Pierssens

mark.pierssens@bvkb.be

Als bestuurslid hou ik mij vooral achter de schermen bezig met de dagelijkse werking van BVKB/Klimax. Kleine of grote projectjes zijn steeds een aangename uitdaging.

Secretaris

Stef Duymelinck

Financien

Fons Servranckx
financien@bvkb.be

Jeugd

Bart Raes

jeugdtrainingen@bvkb.be

Klimschool/
Breeven

Michaël Andries
klimschool@bvkb.be
breeven@bvkb.be

Ik ben op de eerste plaats een fervent alpinist. Bergen, rotsen, sneeuw, ijs, fantastische panorama’s, …, ik zou denk ik niet meer zonder kunnen. Daarnaast geniet ik er ook van om mijn passie, kennis en ervaring te kunnen delen met anderen.

Als klimschoolcoördinator van BVKB hou ik me bezig met alles wat opleidingen, stages en clinics aangaat.

Administratie en bar

Marjan Callaerts

 

Technisch Team

Jurgen Lis

techniek@bvkb.be

Bestuurslid

Serge Jacobs

Techniek

Tom Vereecken

techniek@bvkb.be

Verantwoordelijken

API (Aanspreekpunt Integriteit)

Lus Van Den Bossche

Wandelcel

Carl Van Gucht

Volwassentraining

Eveline Moens

Jeugdtraining

Katie Steenackers
Joke Pierssens
Joke Ceurstemont

Wedstrijdteam

Celine Cuypers

Multimove

Peter Cuypers

G-sport

Floor Swinnen

Routebouw

Michel De Vogel

Technische interventies

Toni Van den Meersschaut

Communicatie

Joke Ceurstemont

Verloren voorwerpen

Serge Jacobs

Sponsoring

Thibaut Debelle

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten